Satın Almadan Önce Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Things To Know

Türkiye'nin önde gelen plak şirketlerini bir araya getirerek ülkenin en önemli sanat adamılarını; albümlerinde öne çıkan şarkılarıyla bir albümde toplayan PowerTürk Türkçe Pop En İyiler” adeta bir yıldızlar geçidi. 

Pop dünyasının divalarını sayacak olsak ilk üçte her daima kendisine belde edinecek olan Katy Perry 4. Stüdyo albümü ‘Witness’ ile yine mukabilmızda.

Müzisyen olabilirsiniz, kulağınız benimsemiş kabil ama esen bir sesiniz yoksa şarkı söyleyemezsiniz. Şarkıcıyı da değersizleştirmemek gerekli. Müziğe biraz yeteneği ve güzel sesi olan her insan şarkı söyleyebilir lakin hacısı hocası asıl şarkıcı gayrimümkün.

Türk şarkıcı Serhat Hacıpaşhileıoğlu, Eurovision 2016'da şan Marino yerine yarışmaacak. Hacıpaşkırmızııoğlu, bir ilke imza atarak diğer bir ülke hesabına Eurovision’da yarışacak ilk Türk şarkıcı olacak.

Müzik eleştirmenleri onunla ait ovalarda ‘beklenen film yıldızı’ın nihayetinde geldiğini müjdeliyor, onu ‘Y kuşağının megastarı’ ilan ediyor. Şimdilerde ‘Tıraşçı’ şarkısına çektiği klip ve Talih Tilbe’ye saygı albümünde seslendirdiği şarkıyla gündemde olan Edis’le buluştuk.

çalgı dünyasının aylardır sabırsızlıkla beklediği 59. Grammy Ödül Töreni, ABD, Los Angeles Staples Center'da gerçekleşti. Geceye damgasını vuran kişi ise, ilk albümünü 19 yaşlarında kaydeden ve o günden beri her albüm yayınladığında Grammy düzlük Adele oldu.

Pop tarihinin turfa rastlanır derecedeki mahzun şarkılarından biri. Boynu bükükler kucakin en güzel reçete.

Düğünümüzün en güzel hatıranı yaratan sizlere teşekkürname ediyoruz. Swing uygulamak bihakkın çok eğlenceliydi. Web siteniz vasıtasıyla tanıdıktığımız eğitmenimizden almış olduğumız dersler çok yararlı başüstüne.

Tıkızldığı bir radyo programında bir süredir yan yana başüstüneğu sevgilisi Büşra Pekin ile çok yakında nikah masasına oturacaklarını müjdeledi. İşte detaylar…

Son zaman: Bugün altın fiyatları ne derece? Çeyrek altın, tam, gram zer fiyatları 18 Eylül

Albüm lansman konseri midein 24 Şubat Çarşamba rahatşamı Salon İKSV'bile, 25 Şubat'ta ise Ankara Noxus'da sahneye çıkacak saf üyeleri, "Bir dinleyicimizin içtimai medyadan söylediği kabil, 'Akraba düğünlerinden tırım tırım kaçanları, çatır çatır oynatmak' bizim teamülimiz" diyor!

Onurr’un ellerinden çıkan bu ışıksız website şarkı Aksu’nun bütün kariyerinin en iyilerinden biri, Türkçe popun format atlayabildiği çok turfa anlardan biri. Onno Tunç evetşasa alım duyardı!

Her yıl sürpriz bir şarkı çıkar ve Türk dinleyicisini tuhaf şekilde tesiri şeşna tuzakır. Bu sene da Deeperise’ın bu serin chill-house prodüksiyonu çok sevildi.

“Gel işlemin perde arkasını anlatayım” dedi... Aleyna Tilki’nin evetşlısı yorumlarından, 80’lerdeki yasaklı yıllara uzanan bir sohbete daldık. Tarık Akan’a aşkından, çocuk isteğine kadar uzandık. Sol kesimdeki mahalle tahakkümsından, her kesimdeki trollere derece meğer ne çok dertliymiş. “Yaz Gazeteci” dedi, ben bile yazdım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *